Ma 2024. mjus 24. pntek, Eszter s Eliza napja van.

it-nav.hu pecsallas.hu egerallas.hu ferfidivat.com gardenproduct.hu belapatfalvaszallas.hu felsotarkanyszallas.hu egerapro.hu nyiregyhazaallas.hu gyorallas.hu Pizza Eger Épületgépészet.com demjenszallas.hu korona-hotel.hu MLM sikeresen
Kezdõlap

Szép sikerek a miskolci döntõn!
rta: itnav.admin   
2013. mjus 08. szerda 08:33

2013. május 4-én Miskolcon tartották meg a
„Dunán Innen Tiszán Túl” Kárpát medencei tehetségkutató versenyt, melynek Heves-, Jász- Nagykun-Szolnok megyei regionális elõdöntõjét csányon rendeztük. Az elõdöntõbõl továbbjutott gyermekek szép eredményekkel tértek haza.
Reméljük kellemes élményekkel gondolnak kis falunkra és jövõre is eljönnek hozzánk!
Külön gratulálunk a csányi döntõsök eredményeihez! Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Döntõ eredményei
(pirossal kiemeltük a csányi elõdöntõbõl továbbjutottakat.)

Zsûrielnök: Havasréti Pál és Navratil Andrea

Népzene
Zsûritagok:
Navratil Andrea Fonó Zenekar
Havasréti Pál Téka Együttes
Fazekas Levente Heveder Zenekar (Erdély)
Ács Gyula Miskolc
Csiszár István Miskolc

I. korcsoport (6-12 éves kor)
Arany minõsítés – Tokaji pengetõsök
Ezüst minõsítés – Apró pengetõsök
Ezüst minõsítés – Tengerici citerások
Bronz minõsítés – Rácz Zoltán

II. korcsoport (13-18 éves kor)
Arany minõsítés – Rigó Márton

Népdal
Zsûritagok:
Navratil Andrea Fonó Zenekar
Havasréti Pál Téka Együttes
Fazekas Levente Heveder Zenekar (Erdély)
Ács Gyula Miskolc
Csiszár István Miskolc

I. korcsoport (6-12 éves kor, szóló)
Arany minõsítés – Deák Viktória, Dunaújváros
Arany minõsítés – Hodobás Zorka
Arany minõsítés – Kiss Kinga, Hatvan
Ezüst minõsítés – P. Szolomayer Zsófia, Küküllõ menti népdalcsokor, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Hajlinger Blanka, moldvai ballada és párosítók, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Szonda Hajnalka, palóc népdalok, Kisgyõr
Ezüst minõsítés – Rácz Kata, népdalcsokor, Dunaújváros
Ezüst minõsítés – Túróczi Gergely Miklós, népdalcsokor, Dunaújváros
Bronz minõsítés – Révész Eszter Sára, palóc népdalcsokor, Záhony
Bronz minõsítés – Mihály Sarolta, csíki népdal, Oroszhegy, Erdély
Bronz minõsítés – Kovács Karola Boróka, népdal, Parajd, Erdély
Bronz minõsítés – Pál Réka, gyimesi népdalcsokor, Székelyudvarhely
Bronz minõsítés – Péter Timea, erdélyi népdalcsokor, Parajd, Erdély

II. korcsoport (13-18 éves kor)
Arany minõsítés – Rádiz Áfrodité, Küküllõ menti táncdallamok, Tatabánya
Arany minõsítés – Veres Beáta, népdalcsokor, Szolnok
Arany minõsítés – Olasz Csenge Katalin
Csoportos ének: Arany minõsítés – Pünkösdi rózsa Énekegyüttes, zoboraljai szakrális ének, Tatabánya
Arany minõsítés – Sárosi Bíborka, Bereznai Csenge, moldvai dallamok, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Parajdi trió (Fülöp Erzsébet, Fülöp Mária, Kádár Norbert), erdélyi népdalcsokor, Parajd, Erdély
Ezüst minõsítés – Ikrek (Kovács Viktor és Kovács Dominik), Simontornya
Ezüst minõsítés – Napraforgó Énekegyüttes, palóc dalcsokor, Miskolc

Néptánc
Zsûritagok:
Balla Ibolya, Kazincbarcika,
Deákné Kónyi Anetta Keszeg,

I. korcsoport (6-12 éves korig, páros tánc)
Arany minõsítés – Mérei Jázmin Pálma és Túróczi Balázs Bence, dél-alföldi táncok, Dunaújváros
Ezüst minõsítés – Keltai Benedek, Áron és Bálint, mezõföldi eszközös tánc, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Lakatos Lili és Szabó Marcell, kalocsai friss és mars, Miskolc
Bronz minõsítés – Bordák Barnabás és Rácz Kristóf, somogyi kanásztánc, Gyöngyös

II. korcsoport (13-18 éves korig szóló tánc)
Arany minõsítés – Körtvélyesi Ákos, méhkeréki tapsos, Tatabánya
Arany minõsítés – Szabó Kincsõ és Szabó Marcell, nyírségi táncok, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Barta Réka és Körtvélyesi Ákos, magyarlapádi táncok, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Maródi Eszter és Nyilasi Zoltán, uszodi lassú és gubbantós, Miskolc
Bronz minõsítés – Gócs Annabella és Szécsi Máté, hajdúsági táncok, Sárospatak
Bronz minõsítés – Lakatos Nikolett és Dorozsmai József, rimóci táncok, Hatvan

Különdíj: Ilyésmezõi csõsztánc, Ilyésmezõ, Erdély

I. korcsoport (6-12 éves korig, csoportos)
Arany minõsítés – Kiscsillag Tánccsoport, zempléni játékok, táncok, Tiszavasvári
Arany minõsítés – Kisszinvavölgyi Néptáncmûhely, vajdaszentiványi táncok, Miskolc
Arany minõsítés – Bokréta néptánccsoport, dél-alföldi, Karcag

Különdíj – Nyarádremetei csoport, Erdély
Oroszhegyi csoport, Széki táncok, Erdély

II. korcsoport (13-18 éves korig, csoportos)
Arany minõsítés – Kisszinvavölgyi Néptáncmûhely, hajdúsági pásztortáncok, Miskolc
Ezüst minõsítés – Porozó kamara táncegyüttes, gagybátori táncok, Tatabánya
Ezüst minõsítés – Csikuska Táncegyüttes, magyarszováti táncok, Encs
Bronz minõsítés – Csutri táncegyüttes, szilágysági táncok, Tatabánya
Különdíj – Parajdi csoport, Erdély

Népmese
Zsûritagok:
Fandl Ferenc Miskolc Nemzeti Színház
Tamáska Varga Ákos Selyemréti Általános Iskola, Miskolc

I. korcsoport (6-12 év)
Arany minõsítés – Kovács Boglárka, Detk
Ezüst minõsítés – Kovács Karola Boróka, Parajd
Bronz minõsítés – Hujber Fanni Boglárka, Pusztaszabolcs
Bronz minõsítés – Domahidi Hanna, Kisgyõr

II. korcsoport (13-18 év)
Arany minõsítés – Zagiba Tamás, gömöri népmesék, Cigány a pokolban, Rozsnyó, Felvidék
Ezüst minõsítés – Pernyész Lili, Csány-Hatvan
Bronz minõsítés – Kristóf Ottó, Csány-Hatvan

Utols frissits ( 2013. mjus 08. szerda 08:55 )
 
"Dunán Innen- Tiszán túl"
rta: itnav.admin   
2013. prilis 22. htf 14:47
"Dunán Innen- Tiszán túl"
Kattintson a képre a nagyobb méretért!
 
Dunán Innen-Tiszán túl- hagyományéltetõ tehetségkutató verseny regionális elõdöntõjének továbbjutói
rta: itnav.admin   
2013. prilis 22. htf 14:39
Dunán Innen-Tiszán túl- hagyományéltetõ tehetségkutató verseny  regionális elõdöntõjének továbbjutói
Kattintson a képre a nagyobb méretben való megtekintéshez!
 
Dunán innen, Tiszán túl
rta: itnav.admin   
2013. prilis 15. htf 07:36
Dunán innen, Tiszán túl
Kattintson a plakátra a nagyobb méretben való megtekintésért!
 
Meghívó ünnepi megemlékezésre
rta: itnav.admin   
2013. mrcius 12. kedd 14:20
Meghívó ünnepi megemlékezésre
 
Régészeti est Csányon
rta: itnav.admin   
2013. mrcius 12. kedd 14:19
Régészeti est Csányon
 
Régészeti est Csányon
rta: itnav.admin   
2013. februr 27. szerda 14:52
Régészeti est Csányon
 
Régészeti est
rta: itnav.admin   
2013. februr 18. htf 12:33
Régészeti est
 
Történelmi esték filmklub
rta: itnav.admin   
2013. februr 18. htf 12:32
Történelmi esték filmklub
 
Meghívó
rta: itnav.admin   
2013. februr 11. htf 17:11
A csányi- és horti Agrodiszkont és az OROSCO KFT. meghívja Önt és kollégáit szakmai estjére.

Elõadások:

- Az Orosco Kft. 2013. évi fajtakínálata és újdonságai
A dél-alföldi primõr zöldségtermesztés idei tapasztalatai               
BALOGH ZOLTÁN GERGELY – OROSCO KFT

- Nagy változások a 2013-as termelési év küszöbén.
Óvári Lászlóné - Agrodiszkont

- Harmóniában emberrel, természettel. Forradalmian új eljárások a kertészetben.         
PÁNCSITY FERENC – EM TECHNOLOGY HUNGARY KFT ÜGYVEZETÕ IG.

Helyszín: CSÁNY, Kultúrotthon könyvtára (Csány, Kossuth u. 1)

Idõpont:2013.  február 14. csütörtök 16:30 óra

MINDEN ÉRDEKLÕDÕT SZERETETTEL VÁRUNK!
 
Történelmi esték filmklub
rta: itnav.admin   
2013. janur 21. htf 12:27
Történelmi esték filmklub
 
Tovbbi tartalom...
<< Els < Elz 1 2 3 4 5 6 7 8 Kvetkez > Utols >>

Tallatok 13 - 24 / 90

Közadatkeresõ
 
logo_fvm.jpg
logo_umvp.png
emva_logo.jpg
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

Hírszolgáltatás

© 2024 regi.csany.hu
Joomla! egy GNU/GPL Licensz alatt kiadott szabad szoftver
IT-Nav Hungary :: Online marketing :: Webdesign :: Honlap fejleszts :: Webruhz kszts :: Trhely :: Domain nv bejegyzs :: SharePoint