Ma 2020. május 28. csütörtök, Emil és Csanád napja van.

Kezdőlap

Szép sikerek a miskolci döntőn! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: itnav.admin   
2013. május 08. szerda 08:33

2013. május 4-én Miskolcon tartották meg a
„Dunán Innen Tiszán Túl” Kárpát medencei tehetségkutató versenyt, melynek Heves-, Jász- Nagykun-Szolnok megyei regionális elődöntőjét csányon rendeztük. Az elődöntőből továbbjutott gyermekek szép eredményekkel tértek haza.
Reméljük kellemes élményekkel gondolnak kis falunkra és jövőre is eljönnek hozzánk!
Külön gratulálunk a csányi döntősök eredményeihez! Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Döntő eredményei
(pirossal kiemeltük a csányi elődöntőből továbbjutottakat.)

Zsűrielnök: Havasréti Pál és Navratil Andrea

Népzene
Zsűritagok:
Navratil Andrea Fonó Zenekar
Havasréti Pál Téka Együttes
Fazekas Levente Heveder Zenekar (Erdély)
Ács Gyula Miskolc
Csiszár István Miskolc

I. korcsoport (6-12 éves kor)
Arany minősítés – Tokaji pengetősök
Ezüst minősítés – Apró pengetősök
Ezüst minősítés – Tengerici citerások
Bronz minősítés – Rácz Zoltán

II. korcsoport (13-18 éves kor)
Arany minősítés – Rigó Márton

Népdal
Zsűritagok:
Navratil Andrea Fonó Zenekar
Havasréti Pál Téka Együttes
Fazekas Levente Heveder Zenekar (Erdély)
Ács Gyula Miskolc
Csiszár István Miskolc

I. korcsoport (6-12 éves kor, szóló)
Arany minősítés – Deák Viktória, Dunaújváros
Arany minősítés – Hodobás Zorka
Arany minősítés – Kiss Kinga, Hatvan
Ezüst minősítés – P. Szolomayer Zsófia, Küküllő menti népdalcsokor, Tatabánya
Ezüst minősítés – Hajlinger Blanka, moldvai ballada és párosítók, Tatabánya
Ezüst minősítés – Szonda Hajnalka, palóc népdalok, Kisgyőr
Ezüst minősítés – Rácz Kata, népdalcsokor, Dunaújváros
Ezüst minősítés – Túróczi Gergely Miklós, népdalcsokor, Dunaújváros
Bronz minősítés – Révész Eszter Sára, palóc népdalcsokor, Záhony
Bronz minősítés – Mihály Sarolta, csíki népdal, Oroszhegy, Erdély
Bronz minősítés – Kovács Karola Boróka, népdal, Parajd, Erdély
Bronz minősítés – Pál Réka, gyimesi népdalcsokor, Székelyudvarhely
Bronz minősítés – Péter Timea, erdélyi népdalcsokor, Parajd, Erdély

II. korcsoport (13-18 éves kor)
Arany minősítés – Rádiz Áfrodité, Küküllő menti táncdallamok, Tatabánya
Arany minősítés – Veres Beáta, népdalcsokor, Szolnok
Arany minősítés – Olasz Csenge Katalin
Csoportos ének: Arany minősítés – Pünkösdi rózsa Énekegyüttes, zoboraljai szakrális ének, Tatabánya
Arany minősítés – Sárosi Bíborka, Bereznai Csenge, moldvai dallamok, Tatabánya
Ezüst minősítés – Parajdi trió (Fülöp Erzsébet, Fülöp Mária, Kádár Norbert), erdélyi népdalcsokor, Parajd, Erdély
Ezüst minősítés – Ikrek (Kovács Viktor és Kovács Dominik), Simontornya
Ezüst minősítés – Napraforgó Énekegyüttes, palóc dalcsokor, Miskolc

Néptánc
Zsűritagok:
Balla Ibolya, Kazincbarcika,
Deákné Kónyi Anetta Keszeg,

I. korcsoport (6-12 éves korig, páros tánc)
Arany minősítés – Mérei Jázmin Pálma és Túróczi Balázs Bence, dél-alföldi táncok, Dunaújváros
Ezüst minősítés – Keltai Benedek, Áron és Bálint, mezőföldi eszközös tánc, Tatabánya
Ezüst minősítés – Lakatos Lili és Szabó Marcell, kalocsai friss és mars, Miskolc
Bronz minősítés – Bordák Barnabás és Rácz Kristóf, somogyi kanásztánc, Gyöngyös

II. korcsoport (13-18 éves korig szóló tánc)
Arany minősítés – Körtvélyesi Ákos, méhkeréki tapsos, Tatabánya
Arany minősítés – Szabó Kincső és Szabó Marcell, nyírségi táncok, Tatabánya
Ezüst minősítés – Barta Réka és Körtvélyesi Ákos, magyarlapádi táncok, Tatabánya
Ezüst minősítés – Maródi Eszter és Nyilasi Zoltán, uszodi lassú és gubbantós, Miskolc
Bronz minősítés – Gócs Annabella és Szécsi Máté, hajdúsági táncok, Sárospatak
Bronz minősítés – Lakatos Nikolett és Dorozsmai József, rimóci táncok, Hatvan

Különdíj: Ilyésmezői csősztánc, Ilyésmező, Erdély

I. korcsoport (6-12 éves korig, csoportos)
Arany minősítés – Kiscsillag Tánccsoport, zempléni játékok, táncok, Tiszavasvári
Arany minősítés – Kisszinvavölgyi Néptáncműhely, vajdaszentiványi táncok, Miskolc
Arany minősítés – Bokréta néptánccsoport, dél-alföldi, Karcag

Különdíj – Nyarádremetei csoport, Erdély
Oroszhegyi csoport, Széki táncok, Erdély

II. korcsoport (13-18 éves korig, csoportos)
Arany minősítés – Kisszinvavölgyi Néptáncműhely, hajdúsági pásztortáncok, Miskolc
Ezüst minősítés – Porozó kamara táncegyüttes, gagybátori táncok, Tatabánya
Ezüst minősítés – Csikuska Táncegyüttes, magyarszováti táncok, Encs
Bronz minősítés – Csutri táncegyüttes, szilágysági táncok, Tatabánya
Különdíj – Parajdi csoport, Erdély

Népmese
Zsűritagok:
Fandl Ferenc Miskolc Nemzeti Színház
Tamáska Varga Ákos Selyemréti Általános Iskola, Miskolc

I. korcsoport (6-12 év)
Arany minősítés – Kovács Boglárka, Detk
Ezüst minősítés – Kovács Karola Boróka, Parajd
Bronz minősítés – Hujber Fanni Boglárka, Pusztaszabolcs
Bronz minősítés – Domahidi Hanna, Kisgyőr

II. korcsoport (13-18 év)
Arany minősítés – Zagiba Tamás, gömöri népmesék, Cigány a pokolban, Rozsnyó, Felvidék
Ezüst minősítés – Pernyész Lili, Csány-Hatvan
Bronz minősítés – Kristóf Ottó, Csány-Hatvan

Utolsó frissités ( 2013. május 08. szerda 08:55 )
 
< Előző   Következő >

Közadatkereső
 
logo_fvm.jpg
logo_umvp.png
emva_logo.jpg
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

© 2020 regi.csany.hu
Joomla! egy GNU/GPL Licensz alatt kiadott szabad szoftver
IT-Nav Hungary :: Online marketing :: Webdesign :: Honlap fejlesztés :: Webáruház készítés :: Tárhely :: Domain név bejegyzés :: SharePoint